H-WEB-300

רוצים לעוף איתנו למעלה לחשבשבת בענן?

אנחנו גאים להיות בראש החץ בתוכנת ERP ב-WEB

פותחים את השנה עם התמונה המלאה

בימים אלה מוצעות בשוק מספר תוכנות עם ממשק 
Web, אך ברובן, המערכות עצמן (מאחורי הממשק) הן מערכות שרת-לקוח רגילות. כיצד תדעו? אם יש צורך להתקין תוכנה במחשב בו עובדים – הרי שהתוכנה אינה תוכנת Web

בניגוד לתוכנות אלו, חשבשבת בענן היא תוכנה אינטרנטית מלאה. כל פעולות התוכנה מבוצעות רק באינטרנט. ניתן להפעיל את התוכנה במחשב (עם דפדפן כרום), בטלפונים חכמים (סמארטפונים) ובמחשבי טאבלט (עם מערכת ההפעלה אנדרואיד ו – 
Apple iOS).

מקצת החידושים בגרסת הענן:

לוח מחוונים

כל משתמש מעצב את לוח המחוונים שלו לפי צרכיו. בלוח המחוונים ניתן לראות דוחות שונים בצורה גראפית ובצורה מספרית עם אפשרות לצפייה בנתוני עומק (drill down). מנהלים יכולים לכלול בלוח המחוונים דוחות גראפיים המציגים תמונה כוללת של העסק ודוחות המציגים תובנות עסקיות. כמו כן ניתן לראות בלוח המחוונים את המסמכים האחרונים שהפקתם ואת הפעולות האחרונות שביצעתם.

התאמה לניידים

ניתן להפעיל את חשבשבת בענן בסמארטפונים ובטאבלטים. סוכני מכירות יכולים להפיק הזמנות, תעודות משלוח חשבוניות וקבלות, ומנהלים יכולים להפיק דוחות לפי בחירתם  – כל הנתונים מעודכנים מידית במסד הנתונים של התוכנה וכל הדוחות כוללים את הנתונים העכשוויים.

מערכת ה- CRM

שיפור משמעותי הוא בפונקציות המתקדמות של מערכת ה-CRM. המערכת בענן כוללת אפשרויות מקיפות לניהול קמפיינים, במיוחד ברשת האינטרנט.

התאמות בנק וניתוח כרטיסים
כאשר התוכנה מחפשת התאמות באופן אוטומטי אין צורך ל’תת לה רמזים’ (לקבוע ציונים), אלא התוכנה מוצאת בעצמה את ההתאמות הטובות ביותר על סמך השכיחויות של הנתונים בשדות הרלוונטיים. כאשר מסמנים התאמות באופן ידני, ובוחרים בתנועה מסוימת (או בכמה תנועות), התוכנה מציעה את התנועות שיכולות להשלים את ההתאמה (כולל סגירה קומבינטורית של עד שלוש תנועות).

API
אפשר להמשיך ולהשתמש בממשקים שפועלים בחלונות. נוסף לכך ניתן לעדכן נתונים באמצעות מערכת 
API  חדשה, ובדרך זו ניתן, לדוגמה, להפיק חשבוניות בענן תוך כדי פעילות בתוכנה אחרת.

Wizcloud API Documentation

חיפוש חכם
אם לא זוכרים את מפתח הלקוח (או כרטיס חשבון אחר) או מפתח הפריט, ניתן לרשום את מה שזוכרים, והתוכנה מציעה באופן מיידי את הלקוחות או הפריטים המתאימים (Autocomplete) בדומה לחיפוש ב- Google.
כמו כן, ניתן לחפש בקלות במסכי העזרה. רושמים שאלה או מספר מילים, וחשבשבת מציגה מיד את הקטעים הרלוונטיים במסכי העזרה (גם אם מה שנכתב בשאילתת החיפוש אינו זהה לטקסט).

ועוד כמה הפתעות:

  • אין הגבלה למודולים – כל משתמש ראשי להפעיל את כל המודולים של התוכנה. הדרכות על מודולים חדשים כרוכות בתשלום לקורס או לשעות הדרכה.
  • אין תשלום לפי מספר התחנות או לפי מספר המשתמשים בארגון. ההנהלה מחליטה איזה עובדים רשאים להפעיל את התוכנה, ואילו הרשאות יקבל כל אחד מהמשתמשים, אבל כאמור, אין תשלום בגין מספר העובדים.
  • ניתן ורצוי לאפשר גישה ללקוחותיכם, לצפות בכרטסות שלהם, ולשלוח לכם הזמנות לאספקה.
  • הלקוח פטור מביצוע גיבויים

דברים שחשוב לדעת

הפונקציונאליות של חשבשבת בענן דומה מאוד לפונקציונאליות של חשבשבת 
ERP בחלונות – מסכי מסמכי המכירות והרכש ומסכי פקודות היומן מתפקדים באופן דומה. אולם הממשק הוא כאמור אינטרנטי וכולל את התכונות המתקדמות ביותר שניתן למצוא בממשקים אלה. ניתן להעביר את הנתונים מחשבשבת חלונות לחשבשבת בענן.

חשבשבת בענן היא תוכנה כשרות (
SaaS), והתשלום על השימוש בה נקבע לפי היקף הפעילות. התשלום למשתמשי חשבשבת שעוברים מגירסת החלונות זהה לתשלום השירות השנתי לאותם מודולים. מחיר זה בתוקף כל עוד היקף הפעילות (מספר תנועות) אינו גדל ביותר מ- 50% יחסית להיקף שהיה בשנה האחרונה לפני המעבר. אם הגידול עולה ביותר מ- ,50% סכום השירות גדל בהתאם.

חסכון במשאבים
הנתונים מאוחסנים בענן בחוות השרתים של אמזון, ואין צורך להשקיע באחזקת מחשב שרת בארגון

סרטונים

הפקת מסמכים בטלפונים סלולאריים ובטאבלטים

סוכני מכירות יכולים להפיק את כל המסמכים (הזמנות, תעודות משלוח, חשבוניות וכד’) בטלפונים הסלולריים או בטאבלטים. הנתונים מעודכנים ישירות במסד הנתונים של חשבשבת (ללא שרת בתווך). בעת הפקת המסמכים הסוכנים יכולים לשלוף את הפריטים לא רק לפי מספרי הפריטים או שמותיהם אלא גם מתוך קטלוג תמונות.

דוחות מנהלים בטלפונים סלולאריים ובטאבלטים

מנהלים ומשתמשים אחרים יכולים לצפות בדוחות בטלפונים סלולאריים ובטאבלטים. הנתונים המוצגים בדוח הם הנתונים העכשוויים (אין מעבר נתונים דרך שרת מתווך). כדי להפיק את הדוחות אין צורך לדעת כיצד מפעילים את תוכנת חשבשבת.

דוחות BI ולוח מחוונים בטלפונים סלולאריים ובטאבלטים

ניתן להפיק את דוחות ה-  BI ולוח מחוונים בטלפונים סלולאריים ובטאבלטים. בעת ההפקה בוחרים את התצוגה הגראפית– עמודות או פאי. כמו כן, ניתן לחקור את הנתונים–
ניתן להסיר מרכיבים, והדוח מוצג מחדש באופן מיידי.
דילוג לתוכן