תמיכה למשתמשי חשבשבת

סיוע ללקוחות
קורסים
עדכוני תוכנה
הודעות
תמיכה בבתי תוכנה
חשבשבת ERP
שאלות נפוצות
פריסה ארצית

[dt_benefits style=”1″ columns=”4″ dividers=”true” image_background=”false”]

[dt_benefit title=”סיוע ללקוחות” target_blank=”false” image_link=”https://h-erp.co.il/?page_id=1315″ image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/help.png” hd_image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/help.png” header_size=”h4″ content_size=”big”]מערכת סיוע טלפוני ואינטרנטי ללקוחות קיימים [/dt_benefit][dt_benefit title=”קורסים” target_blank=”false” image_link=”https://h-erp.co.il/?page_id=28″ image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/courses.png” hd_image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/courses.png” header_size=”h4″ content_size=”big”]קורסים, השתלמויות וימי עיון ללקוחות [/dt_benefit][dt_benefit title=”עדכוני תוכנה” target_blank=”false” image_link=”https://h-erp.co.il/?page_id=1315″ image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/updates.png” hd_image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/updates.png” header_size=”h4″ content_size=”big”]הסברים והורדת עדכוני תוכנה ללקוחות קיימים [/dt_benefit][dt_benefit target_blank=”false” title=”הודעות” image_link=”https://h-erp.co.il/?page_id=3388″ image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/03/odaot.png” hd_image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/03/odaot.png” header_size=”h4″ content_size=”big”]הודעות ללקוחות חשבשבת בנושאים שונים [/dt_benefit][dt_benefit title=”תמיכה בבתי תוכנה” target_blank=”false” image_link=”https://h-erp.co.il/?page_id=1326″ image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/mimshakim1.png” hd_image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/mimshakim1.png” header_size=”h4″ content_size=”big”] יצירת ממשקים מתוכנות חיצוניות לחשבשבת [/dt_benefit][dt_benefit target_blank=”false” title=”חשבשבת ERP” image_link=”https://h-erp.co.il/?page_id=49″ image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/erp.png” hd_image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/01/erp.png” header_size=”h4″ content_size=”big”]הכירו מקרוב את המודולים של תוכנת חשבשבת [/dt_benefit][dt_benefit title=”שאלות נפוצות” target_blank=”false” image_link=”https://h-erp.co.il/?page_id=170″ image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/03/questions.png” hd_image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/03/questions.png” header_size=”h4″ content_size=”big”]שאלות ותשובות נפוצות בנושאים שונים   [/dt_benefit][dt_benefit title=”פריסה ארצית” image_link=”https://h-erp.co.il/?page_id=32″ image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/03/snifim.png” hd_image=”https://h-erp.co.il/wp-content/uploads/2014/03/snifim.png” header_size=”h4″ content_size=”big”]סניפי שירות, הטמעה ותמיכה בפריסה ארצית [/dt_benefit] [/dt_benefits]

[dt_gap height=”30″ /]

 מבזקים והודעות אחרונות

[dt_blog_posts_small featured_images=”false” category=”הודעות ללקוחות” order=”” orderby=”” number=”3″ columns=”3″]

לקוחות חשבשבת מפרגנים

 

[dt_testimonials type=”masonry” category=”לקוחות מפרגנים” order=”” orderby=”” number=”4″ padding=”5″ column_width=”270″ full_width=”false”]

[dt_gap height=”40″ /] [one_half] suggentions [/one_half] [one_half_last] suggentions [/one_half_last]
מבזקים והודעות אחרונות

לקוחות חשבשבת מפרגנים

תודה על טיפול מהיר ומסור. ובכלל את, אורלי לוי,  והסניף של רחובות כולם בלי יוצא מהכלל מקצועיים אדיבים ונותני שרות מעולים. הזמינות שלכם ראויה לשבח ! אני שולחת בקשה לעזרה תוך דקה מקבלת טלפון, זה מאוד חשוב לי בעבודה השוטפת.   אני עובדת עם חשבשבת כ-28 שנה ! חשבשבת זו “העוזרת” הכי טובה שהייתה לי בהנהלת חשבונות. התוכנה קלה ופשוטה לתפעול. השירות הנפלא הזה שלכם בסמוך לסוף שנה – עם טיפים והסברים מה לעשות ואיך, מיד שלחתם מחוללי דוחות של השוואת שנים. כל עדכון חשוב מיד אתם מעדכנים אותנו.   

כל מה שארשום לא יספיק לתאר את שביעות רצוני המלאה מהתוכנה וכמובן מנותני השירות בחשבשבת! מודה לכולכם מקרב לב על השירות המצוין. המשך עבודה פוריה ויישר כח !!

עם חידוש חוזה השרות, ברצוני לציין את שביעות רצוננו המלאה מהשירות, מהמקצועיות, מיחסי האנוש המעולים, מהסבלנות.

 רמת השרות אותה אנו מקבלים יוצאת דופן בהשוואה לגופים רבים אחרים נותני שרות בחברתנו שנחשבים לנותני שרות טובים.

 התלבטתי בין חשבשבת ל-SAP   ואף התחלנו איתם תהליך הטמעה. אין לי ספק שעשיתי צעד נכון בזה שבחרתי בחשבשבת.

 שמחה לעבוד אתכם וכמובן אמליץ למי שאפגוש לעבוד עם חברתכם.

מטעם מקום העבודה הייתי ביום העיון- אין עליכם!!!

תמיד אהבתי- והתאהבתי, תוכנה גדולה, השיפורים, התוכן, האפשרויות. הכל!!

אתם 10 !!!

הבאתי לכם כבר מספר לקוחות גדולים, ואני אביא עוד.  כששומעים אותי חושבים שיש לי אחוזים מכם, אבל לא, פשוט התוכנה נותנת כל כך אפשרויות ותשובות, יש לחברות אחרות מה ללמוד מכם, תענוג.

אני יושבת ועושה רשימות של כל המטלות שלי, אני מסמנת וי על משימת חשבשבת,

אתם לא יודעים כמה השפעה טובה יש לשירות טוב על כל יום, על כל העבודה, גם לא זו שנוגעת אליכם.

בסבלנות רבה, שלעיתים אין לי אותה אף לעצמי, תמיד מקלים עלי את העבודה, ותמיד נותנים מענה ופתרון.

אם בסוף יום קשה ועמוס מה שעולה בראשי “לפחות בחשבשבת הכל הלך חלק” ,זה שלכם.

אז תדעו שגם אחרי שסגרתם את המשרד והלכתם הביתה – השירות שלכם מלווה אי שם מישהו,

מישהו שזוכר את השירות שלכם לטובה, שיודע שיש על מי לסמוך.

שיהיה לכם יום נפלא.