חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אפליקציית מסופונים WEBLET נועדה למחשוב כל אנשי השטח והעסקים בכל תחומי הלוגיסטיקה, הפיננסים והשירותים בארגונים גדולים מרובי משתמשים. 


האפליקציה שייכת לדור החדש של יישומי אינטרנט ניידים הכולל טכנולוגיות חדישות של Cross platform המעניקות למשתמשיה את החופש להפעילה על גבי כל טאבלט וכל סמארטפון חדיש ללא צורך בהתקנות ובהורדות מחנויות.

WEBLET פותחה בטכנולוגיה Progressive Web Apps – דור חדש של אתרי אינטרנט המשלב את היתרונות של אתרי WEB עם היתרונות של תוכנות Native. לדעת מומחים בתחום, טכנולוגיות PWA הן פני העתיד ב Mobile  והן צפויות להחליף את מרבית האפליקציות שאנו משתמשים בהן היום. לנוחיות המשתמשים, האפליקציה פועלת הן ב online והן ב offline בהיעדר אינטרנט.

WEBLET כוללת את המודולים הבאים:
פריסייל,  ואן סייל,  נהגים POD,  מערכת מבצעים, שירות טכנאים,  בקרות טכנאים, ממשק Waze  , הודעות SMS , גבייה קבלות , סליקת אשראי בתקן EMV, השכרה ליסינג ושינועים, צילום ברקוד וסריקה, נוכחות עובדים, B2B מערכת סחר, שרותי מיקום מתקדמים, ניהול מט"ח, ריבוי שפות, מחולל יישומים, ועוד…

ל WEBLET ממשקים מוכנים ויציבים לחשבשבת. האפליקציה מנגישה את המידע בארגון לאנשי השטח וללקוחות החברה ובכך מבצעת את הטרנספורמציה הדיגיטלית לשימוש בשטח במגוון מכשירים ניידים.

שיתוף פעולה רב שנים מתקיים בין חשבשבת ל WEBLET.
שיתוף פעולה זה בא לביטוי באינטגרציה בין התוכנות במטרה לספק מענה מקצועי משולב ואיכותי ללקוחות חשבשבת  הזקוקים למחשב את אנשי השטח .

בין לקוחות חשבשבת העושים שימוש גם ב WEBLET  באינטגרציה מלאה נכללים :

מאיירס שיווק למוסכים,  גבינות משק יעקבס,  אל-פר אלקטרוניקה,  גילאר סיקה,  א.ד. שיווק והפצה,  אבוקה מערכות כיבוי אש,  אחים ג'באלי חברה להפצה,  ב.ב קשרים,  דן אס,  זרועות שיח,  חמים וטעים,  ניפון אירופה ישראל,  ריל טיים סלולר,  ורבים נוספים.

וובלט weblet שותפים בפתרונות חשבשבת ERP
terminal מסופונים מערכת CRM חשבשבת מערכת ERP
רוצים גם אתם להיות שותפים שלנו?