הצהרת נגישות

חשבשבת בע"מ משקיעה מאמצים ומשאבים רבים על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפיהם.

חשבשבת רואה חשיבות רבה בהתאמת האתר לאנשים עם מוגבלויות והשקיעה ומשקיעה משאבים רבים ופועלת לביצוע ההתאמות הנדרשות לשם הנגשת האתר במטרה להקל את השימוש בו ולהפוך את המידע המצוי בו לנגיש ולזמין יותר עבור כולם ועל מנת לאפשר גלישה קלה ונוחה על ליהנות מהתכנים המתפרסמים בו.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

אתר זה נמצא בתהליכי הנגשה ואנו עומלים במרץ על מנת להשלים את התאמות הנגישות הנדרשות בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ"ח – 1998) והתקנות על פיו, בשיתוף פעולה עם יועצי נגישות וגורמים מקצועיים בתחום זה.
האתר יונגש בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט"לרמה.AA
תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת .Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 –

אנו נמשיך במאמצים לשמר ולשפר את רמת הנגישות באתר מתוך ראייה של שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות לכל אך נציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים לעזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכזת הנגישות של הארגון:

אורלי שמאי 
orlys@h-erp.co.il 
052-9594201

חשבשבת בע"מ פועלת רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפיהם.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

נגישות האתר מתבטאת בדרכים הבאות:

  • אפשר לנווט בקלות בתוך האתר, גם כשזה אך ורק תוך כדי שימוש במקלדת.
  • אפשרות לשינוי גודל הגופן ולקריאה נוחה וקלה.
  • תצוגה ברורה ונגישה.
  • התאמה לכל סוגי הדפדפנים המודרניים.
  • התאמה למגוון רזולוציות.
  • אפשרות להצגת עמודים בצבעים הנגישים לכבדי ראייה ועיוורי צבעים.
  • מנגנון לעקיפת בלוקים (יחידות קבועות שחוזרות על עצמם כגון תפריטים, באנרים וכו׳).

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים לעזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכזת הנגישות של הארגון:

אורלי שמאי 
orlys@h-erp.co.il 
052-9594201

דילוג לתוכן