חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שאלות ותשובות לבתי תוכנה

שאלות ותשובות לבתי תוכנה: הנחיות מעודכנות ניתן למצוא בממשק קלט תנועות יומן לחשבשבת חלונות.

כל תנועה של חשבונית שכולת מע”מ צריכה לכלול שלושה כרטיסי חשבון (באותה תנועה): חובת לקוח זכות מכירות וזכות מע”מ. מותר להעביר חשבונית באמצעות כמה תנועות, אבל כל אחת מהן צריכה להיות במבנה זה.

שאלות ותשובות לבתי תוכנה - חשבשבת מערכת ERP תוכנת ERP לניהול העסק

יש להעביר את מספרי העוסק מורשה באמצעות הממשק של כרטיסי החשבון (ולא בממשק של תנועות יומן).

הממשק מתאים גם לחלונות וגם לדוס. יחד עם זאת אנחנו ממליצים לעבוד בשיטת הפרמטרים גם עבור הדוס וגם עבור החלונות (ולא בשיטת המבנה הקבוע), כי שיטת הפרמטרים מאפשרת להעביר ללקוחות חלונות נתונים נוספים וארוכים יותר. בכל מקרה כאמור, כל תנועה של חשבונית שכוללת מע”מ צריכה לכלול שלושה כרטיסי חשבון באותה תנועה – לחובת לקוח ולזכות הכנסות ולזכות מע”מ.

אנחנו נתאים את התוכנה שלנו לשדה זה, ונעדכן את הממשקים בהתאם, בשלב מאוחר יותר, כיוון שעד כה רשות המסים לא הציגה הוראות מפורטות לגבי השדה הנידון.

כאשר חשבונית כוללת כמה שורות שאמורות לזכות, לדוגמה, שני כרטיסי הכנסות שונים, יש לשלוח לחשבשבת שתי תנועות יומן. כל אחת מתנועות אלה תהיה מאוזנת ותכלול שלושה כרטיסי חשבון: לחובת לקוח, לזכות הכנסות, ולזכות מע”מ עסקאות. כמובן, יש לפצל את סכום בהתאם לסכומים של כרטיסי ההכנסות. בכרטיס הלקוח (בחשבשבת) יופיעו שתי תנועות. לחילופין אפשר לשלוח את התנועות במבנה הבא: תנועה אחת לחובת לקוח על כל הסכום לזכות הכנסות א’ ומע”מ עסקאות (על כל הסכומים), ותנועה נוספת לחובת הכנסות א’ ולזכות הכנסות ב’. (בשיטה זו נמנעים מבעיות עקב עיגול סכומים).

חשבונית מס קבלה (ללקוחות עסקיים) צריך לדווח בשתי תנועות – תנועה אחת לחשבונית ותנועה נוספת לקבלה. התנועה של החשבונית צריכה להיות לפי ההנחיות המפורטות במסמך (לחובת לקוח לזכות הכנסות ומע”מ).

הממשק הרגיל תומך בעדכון כזה. אתם צריכים לשלוח לנו ממשק כרטיסי חשבון. ממשק זה מאפשר לא רק לפתוח כרטיסי חשבון חדשים אלא גם לעדכן נתונים בכרטיסים קיימים. הממשק כולל את שדה: מספר עוסק מורשה. אם אתם מכינים קובץ אקסל אפשר לעדכן את חשבשבת חלונות באמצעות ODBC. ראי הסברים באתר שלנו.

מידע נוסף על חשבשבת H-ERP

עזרה ללקוחות חשבשבת מערכת ERP תוכנת ERP תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

טופס עזרה ללקוחות

השארת פנייה לנציגי חשבשבת

שאלות ותשובות מערכת ERP תוכנת ERP תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים שונים

רשימת סניפים בישראל - תוכנת ERP תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

פריסה ארצית

רשימת סניפים, הטמעה ותמיכה בפריסה ארצית

תמיכה בבתי תוכנה - חשבשבת תוכנת ERP תמיכה טכנית הלפ דסק תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

תמיכה בבתי תוכנה

יצירת ממשקים מתוכנות חיצוניות לחשבשבת H-ERP

חשבשבת מערכת ERP מאמרים מקצועיים תוכנת ERP תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

מאמרים מקצועיים

מגוון נושאים להעשרת הידע בעולם ה-ERP

מערכת ERP לניהול שיווק, מכירות ומלאי

חשבשבת מערכת ERP נותנת פתרון כולל לאורך שרשרת האספקה ללקוח. תוכנה לניהול מלאי ורכש, משלבת הצעת המחיר וזמן האספקה, בדיקת רמות המלאי, המלצה להזמנות מספקים, רכישת המלאי או ייצורו ועד לאספקת המוצרים בפועל. נוסף לכך, לעסקים הפועלים בזירה הבינלאומית מציעה חשבשבת פתרונות ייעודיים לתהליכי ייבוא וייצוא. חשבשבת היא תוכנת ERP לניהול העסק המתקדמת בישראל.לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

תוכנת ERP לניהול פיננסי והנהלת חשבונות

חשבשבת מערכת ERP מציעה פתרון מלא לניהול פיננסי של הארגון עם עדכונים שוטפים באמצעות תוכנה לניהול פיננסי, בהתאם להוראות ולתקנות רשות המיסים.
תוכנת הנהלת חשבונות מאפשרת שליטה על התהליכים השונים בפעילות הפיננסית של העסק תוך כדי בקרה קפדנית. התוכנה פשוטה וקלה לתפעול וכל הממשק פועל בשפה העברית. מערכת לניהול העסק ומערכת ERP משפרת את פעילותו לאורך זמן.


לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

ניהול קשרי לקוחות - מערכת CRM

מעבר להיותה תוכנה להנהלת חשבונות, חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת CRM המנהלת את המידע לגבי הלקוח והתקשורת עמו בכל שלבי השיווק, המכירה והשירות, ומקושרת בזמן אמת למערך המכירות, המלאי, המערכת הפיננסית ומערך השירות בארגון. תוכנה לניהול קשרי לקוחות היא תוכנת CRM הנותנת בין היתר תמונה כוללת ועדכנית של לקוחות החברה ולקוחותיה הפוטנציאליים.
בנוסף, תוכנת CRM של חשבשבת מתקשרת עם תוכנת outlook ומאפשרת לכם להעביר תזכורות והודעות באמצעות מערכת זו.

לפרטים נוספים >


אופטימיזציה של רכש וניהול מלאי

בנוסף להנהלת חשבונות, חשבשבת מערכת ERP היא תוכנה לניהול רכש ומערכת לניהול מלאי המפעילה מודולים מתקדמים בחקר ביצועים לניהול רכש. תוכנה לניהול רכש ומלאי ממליצה אילו פריטים כדאי להזמין ומתי, כמה ומאיזה ספק, תוך כדי התחשבות בגורמים השונים כגון זמן אספקה, עלות אחסנה, מימון, עלות חוסר ועוד. כל זאת כדי להקטין למינימום את העלויות ולהגדיל למקסימום את רווחי החברה.


לצפייה בסרטון

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

מערכת ERP לניהול הייצור והתפעול

מעבר להיותה תוכנת הנהלת חשבונות, תוכנת CRM ומערכת לניהול רכש ומלאי, חשבשבת מאפשרת תכנון וניהול תהליכי ייצור, חלוקה למשימות ועדכון שוטף של כל שלב בתהליך הייצור, ואף החלתו לשלבים הבאים. מערכת ניהול ייצור מנהלת את הייצור בתוך הארגון או באמצעות ספקי משנה, מפיקה את הוראות העבודה בהתאם לתכנון שבוצע ואת דוחות הייצור בהתאם לביצוע בפועל. מערכת ניהול רצפת ייצור מתאימה לכל מגוון היצרנים – ייצור כימיקלים, מוצרי פלסטיק, תרופות, מזון, אלקטרוניקה, מכונות ועוד.

לפרטים נוספים >

מערכת תשלומים, אשראי ומס"ב

חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת הנהלת חשבונות וניהול פיננסי ובנוסף מערכת תשלומים המנהלת את כל שיטות התשלום המקובלות. בזכות הרישום המדויק של הפעולות החשבונאיות מכל המקורות, בדגש על רישום ייחודי לגבי עסקאות בכרטיסי אשראי, מקלה התוכנה על ביצוע התאמות הבנקים בזמן אמת. מערכת תשלומים מאפשרת לשלם לספקים באמצעות שקים שמודפסים באמצעות תוכנת חשבשבת או בהוראות העברה ישירה לבנק באמצעות מס"ב

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

H - BI - בינה עסקית
כלי המספק נתונים בזמן אמת על הפעילות העסקית ובנוסף מהווה כלי תומך החלטה.

H - WEB - חשבשבת בענן
גרסה אינטרנטית מלאה של חשבשבת מערכת ERP הניתנת להפעלה באמצעות הדפדפן והנייד.

H - MOBILE - חשבשבת בנייד
אפליקציית מובייל שמאפשרת לקבל נתונים ולהפיק דו"חות בטלפון הנייד.

לפרטים נוספים >

H - PROTECT / BDI
התרעות אונליין מפני התקשרות עם עסקים בסיכון בשיתוף BDI, ומעל לכל בדיקת מצבו הפיננסי של הלקוח​

H - BPM
סבב חתימות בפלטפורמה אינטרנטית בחיבור ישיר לחשבשבת חלונות. מערכת סבב החתימות החדשה H-BPM של חשבשבת מאפשרת ניהול רכש בראש שקט ומכל מקום. המערכת פועלת בסביבת WEB וניתן להיכנס מכל מכשיר ומכל מקום לאישורי הרכש השונים.

לפרטים נוספים >

מעוניינים להצטרף לאחד מהמודולים המתקדמים שלנו? לחצו כאן >

לקבלת עידכונים שוטפים על השירותים שלנו לחצו כאן >