חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קבלת תשלומים בכרטיסי אשראי

מערכת ש.ב.א בחשבשבת מיועדת לעסקים המקבלים תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי. 

באמצעות מערכת זו מקבלים תשלומים בכרטיסי אשראי ומפקידים את התשלומים בחברות כרטיסי האשראי. הפעילות מבוצעת באמצעות מערכת שב"א (שרותי בנקים אוטומטיים). חברת ש.ב.א מספקת שירותים לחמשת הבנקים הגדולים בישראל: לאומי, פועלים, דיסקונט, מזרחי והבינלאומי. 

בעת רישום מסמך בחשבשבת הכולל קבלת תשלום בכרטיס אשראי מתבצעת בדיקה שכרטיס האשראי תקין. בדיקות התקינות מגוונות: בדיקת מספר כרטיס חוקי, בדיקת תאריך תוקף, בדיקת גובה האשראי של הלקוח, בדיקת כרטיס גנוב ועוד.

בכל עת (מדי יום או בכל עיתוי אחר בהתאם לבחירת משתמש) ניתן לבצע שידור לש.ב.א. שמשמעותו הפקדת שוברי האשראי בחברות כרטיסי האשראי. בעת השידור מועברים נתוני התקבולים לש.ב.א ומתקבל אישור לשידור. באותה עת מתעדכן קובץ ה'חסומים' של ש.ב.א.

פקודת היומן שנרשמת בעקבות השידור כוללת את התאריך שבו חשבון הבנק של העסק יזוכה, לפי ההסכם עם חברות כרטיסי האשראי.

יתרונות:

  • סכום שנרשם בכרטיס האשראי זהה לסכום במסמך (אם סולקים את כרטיס האשראי באמצעות תוכנה חיצונית, יש להקיש בתוכנה זו את הסכום, ולעתים הסכום שמקישים עלול להיות שונה מהסכום במסמך).
  • בדיקת כרטיסי האשראי ורישום הנתונים על פי כל כללי בטחון המידע שמחייבות חברות האשראי.
  • שוברי האשראי מופקדים אוטומטית באמצעות שידור לש.ב.א.
  • פקודות יומן בגין קבלת אשראי והפקדת אשראי נרשמות אוטומטית.
  • חשבשבת מסמנת סגירות פנימיות הן בכרטיסי קופות האשראי והן בכרטיסי הלקוחות.
  • ניתן לבצע בקלות "התאמת בנק" בין הנתונים הרשומים בחשבשבת לבין הנתונים של חברות כרטיסי האשראי
 

במערכת ש.ב.א קיים מנגנון רב-ספק באמצעותו ניתן לעבוד במסוף מול ספקים שונים בחברות האשראי, ואף לקבל שירותים מחברות המבצעות ניכיון כרטיסי אשראי (החברה רוכשת עסקאות תשלומים מהעסק ומשלמת את התשלום במזומן תמורת ריבית עמלה).

תשלומים כרטיסי אשראי - חשבשבת מערכת ERP שב"א פקודות יומן שרותי בנק אוטומטיים

מערכת ERP לניהול שיווק, מכירות ומלאי

חשבשבת מערכת ERP נותנת פתרון כולל לאורך שרשרת האספקה ללקוח. תוכנה לניהול מלאי ורכש, משלבת הצעת המחיר וזמן האספקה, בדיקת רמות המלאי, המלצה להזמנות מספקים, רכישת המלאי או ייצורו ועד לאספקת המוצרים בפועל. נוסף לכך, לעסקים הפועלים בזירה הבינלאומית מציעה חשבשבת פתרונות ייעודיים לתהליכי ייבוא וייצוא. חשבשבת היא תוכנת ERP לניהול העסק המתקדמת בישראל.לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

תוכנת ERP לניהול פיננסי והנהלת חשבונות

חשבשבת מערכת ERP מציעה פתרון מלא לניהול פיננסי של הארגון עם עדכונים שוטפים באמצעות תוכנה לניהול פיננסי, בהתאם להוראות ולתקנות רשות המיסים.
תוכנת הנהלת חשבונות מאפשרת שליטה על התהליכים השונים בפעילות הפיננסית של העסק תוך כדי בקרה קפדנית. התוכנה פשוטה וקלה לתפעול וכל הממשק פועל בשפה העברית. מערכת לניהול העסק ומערכת ERP משפרת את פעילותו לאורך זמן.


לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

ניהול קשרי לקוחות - מערכת CRM

מעבר להיותה תוכנה להנהלת חשבונות, חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת CRM המנהלת את המידע לגבי הלקוח והתקשורת עמו בכל שלבי השיווק, המכירה והשירות, ומקושרת בזמן אמת למערך המכירות, המלאי, המערכת הפיננסית ומערך השירות בארגון. תוכנה לניהול קשרי לקוחות היא תוכנת CRM הנותנת בין היתר תמונה כוללת ועדכנית של לקוחות החברה ולקוחותיה הפוטנציאליים.
בנוסף, תוכנת CRM של חשבשבת מתקשרת עם תוכנת outlook ומאפשרת לכם להעביר תזכורות והודעות באמצעות מערכת זו.

לפרטים נוספים >


אופטימיזציה של רכש וניהול מלאי

בנוסף להנהלת חשבונות, חשבשבת מערכת ERP היא תוכנה לניהול רכש ומערכת לניהול מלאי המפעילה מודולים מתקדמים בחקר ביצועים לניהול רכש. תוכנה לניהול רכש ומלאי ממליצה אילו פריטים כדאי להזמין ומתי, כמה ומאיזה ספק, תוך כדי התחשבות בגורמים השונים כגון זמן אספקה, עלות אחסנה, מימון, עלות חוסר ועוד. כל זאת כדי להקטין למינימום את העלויות ולהגדיל למקסימום את רווחי החברה.


לצפייה בסרטון

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

מערכת ERP לניהול הייצור והתפעול

מעבר להיותה תוכנת הנהלת חשבונות, תוכנת CRM ומערכת לניהול רכש ומלאי, חשבשבת מאפשרת תכנון וניהול תהליכי ייצור, חלוקה למשימות ועדכון שוטף של כל שלב בתהליך הייצור, ואף החלתו לשלבים הבאים. מערכת ניהול ייצור מנהלת את הייצור בתוך הארגון או באמצעות ספקי משנה, מפיקה את הוראות העבודה בהתאם לתכנון שבוצע ואת דוחות הייצור בהתאם לביצוע בפועל. מערכת ניהול רצפת ייצור מתאימה לכל מגוון היצרנים – ייצור כימיקלים, מוצרי פלסטיק, תרופות, מזון, אלקטרוניקה, מכונות ועוד.

לפרטים נוספים >

מערכת תשלומים, אשראי ומס"ב

חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת הנהלת חשבונות וניהול פיננסי ובנוסף מערכת תשלומים המנהלת את כל שיטות התשלום המקובלות. בזכות הרישום המדויק של הפעולות החשבונאיות מכל המקורות, בדגש על רישום ייחודי לגבי עסקאות בכרטיסי אשראי, מקלה התוכנה על ביצוע התאמות הבנקים בזמן אמת. מערכת תשלומים מאפשרת לשלם לספקים באמצעות שקים שמודפסים באמצעות תוכנת חשבשבת או בהוראות העברה ישירה לבנק באמצעות מס"ב

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

H - BI - בינה עסקית
כלי המספק נתונים בזמן אמת על הפעילות העסקית ובנוסף מהווה כלי תומך החלטה.

H - WEB - חשבשבת בענן
גרסה אינטרנטית מלאה של חשבשבת מערכת ERP הניתנת להפעלה באמצעות הדפדפן והנייד.

H - MOBILE - חשבשבת בנייד
אפליקציית מובייל שמאפשרת לקבל נתונים ולהפיק דו"חות בטלפון הנייד.

לפרטים נוספים >

H - PROTECT / BDI
התרעות אונליין מפני התקשרות עם עסקים בסיכון בשיתוף BDI, ומעל לכל בדיקת מצבו הפיננסי של הלקוח​

H - BPM
סבב חתימות בפלטפורמה אינטרנטית בחיבור ישיר לחשבשבת חלונות. מערכת סבב החתימות החדשה H-BPM של חשבשבת מאפשרת ניהול רכש בראש שקט ומכל מקום. המערכת פועלת בסביבת WEB וניתן להיכנס מכל מכשיר ומכל מקום לאישורי הרכש השונים.

לפרטים נוספים >

מעוניינים להצטרף לאחד מהמודולים המתקדמים שלנו? לחצו כאן >

לקבלת עידכונים שוטפים על השירותים שלנו לחצו כאן >