חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניהול קשרי לקוחות – תוכנת CRM

חשבשבת ERP מציעה מערכת CRM מתקדמת: ניהול קשרי לקוחות. שמירה על חוג הלקוחות הקיים של העסק ותקשורת עם לקוחות פוטנציאליים מהווים את היסוד לפעילות שיווקית של כל עסק.

שמירה על לקוח קיים והרחבת הפעילות עימו מחייבת הכרות עם צרכיו ודפוסי הקניה שלו.
כמו כן הצגת מוצרים חדשים של העסק, הכרות של הרגלי התשלום שלו ושמירה על תקשורת רצופה עימו. תוכנת ניהול קשרי לקוחות – מערכת CRM בחשבשבת ERP נותנת מענה לפעילות זו על כל מרכיביה.

CRM: Customer Relationship Management, היא מערכת ממוחשבת לניהול קשרי לקוחות. תוכנת CRM משמשת לרישום שוטף ומעקב של פעילות לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים. המערכת כוללת: רישום שיחות שיווק (טלמרקטינג), גבייה, שרות, תזכורות, סיכום פגישות, רשימות Follow Up וחייגן אוטומטי. כמו כן כוללת קישור לקבצים חיצוניים ללא הגבלה (כדוגמת: Word, Excel, PDF, HTML, BMP), דיוור והפצה ועוד.

המערכת מתקשרת בזמן אמת עם מערך הפיננסי, המכירות, המלאי והשרות ומאפשרת תמונה כוללת של הלקוחות.

מערכת CRM לניהול קשרי לקוחות מתאימה לכל סוגי העסקים

באמצעות תוכנת CRM זו תוכלו להציג תוך כדי שיחה עם הלקוח את היסטוריית הקניות. בנוסף שיחות שניהלתם עימו בעבר, מצב תשלומיו, ההנחות שניתנו בעבר ואנשי הקשר. ניתן להציג את כל התיקונים שביצע במעבדה שלכם,  מספר השעות שצרך וכל מידע אחר. הלקוח מקבל את ההרגשה כי הוא עובד עם חברה המתנהלת היטב עם 'אצבע על הדופק'. בתום השיחה תוכלו להעביר מידע על השיחה לידיעה/טיפול לגורמים נוספים בחברתכם.

תוכנת ה CRM של חשבשבת מספקת מענה לסוגי עסקים שונים בעלי צרכים משותפים רבים, אך גם לעסקים בעלי צרכים ייחודיים.

בכדי לתת מענה למגוון העסקים והדרישות הקיימות בשוק, תוכלו להגדיר מערכת דינמית המתאימה לצרכים. מערכת CRM מאפשרת לבחור את השדות הדרושים לכם. אתם קובעים אילו שדות מוצגים במסך, את שמות השדות, את הערכים בשדות הבחירה ועוד. אתם קובעים אילו דוחות מציגים, ובכל עת ניתן להציג את המידע הדרוש על המסך.

מכירה ללקוחות חדשים במערכת CRM  (ניהול קשרי לקוחות > לקוחות פוטנציאליים)

הטיפול בלקוחות מתעניינים מתבצע באמצעות מסך לקוחות פוטנציאליים. חשבשבת מפרידה בין לקוחות שיצרתם אתם רק קשר התחלתי, לבין לקוחות שמזמינים את המוצר.

בשיטה זו הלקוחות הפוטנציאליים אינם מגדילים את אינדקס הלקוחות הקיימים. אבל אפשר לעקוב אחר כל ההתקשרויות עם הלקוחות הפוטנציאליים ואף להפיק להם הצעות מחיר.

לקוח פוטנציאלי יכול להפוך ללקוח במצבת לקוחות העסק ע"י הקלקת כפתור אחד. באחת הופכים לקוח פוטנציאלי ללקוח תוך שמירת ההיסטוריה וכולל הצעות המחיר שהופקו בעת המו"מ.

קידום מכירות ללקוחות קיימים בתוכנה לניהול קשרי לקוחות (טלמרקטינג)

באמצעות מערכת CRM ניתן לאתר פריטים שהלקוח לא רכש זמן רב ולבצע קידום מכירות. מערכת CRM כוללת מסכים בתצוגה קצרה ומפורטת. בעת שיחה עם לקוח ניתן לרשום את פרטי השיחה בצורה קצרה וליעל את השירות.

תוכנת CRM כוללת רישום תאריך לתזכורת עתידית. בכל רגע ניתן להציג את רשימת התזכורות ולנהל ביעילות את השיחות החוזרות ללקוחות בהתאם להבטחתכם.

פעילות פנים ארגונית במערכת CRM – ניהול קשרי לקוחות

תוכנת CRM כוללת סעיף העברה למשתמש אחר. כאשר עובד בחברה מטפל בלקוח ומעוניין לידע עובד אחר בנושא או להעביר לו את הטיפול, בוחרים אותו בחלון חלונית רשימת העובדים.

גביית חובות – לקוחות

במהלך שיחת גביה מול לקוח, ניתן להציג דוחות שונים המציגים את פירוט תנועות הנה"ח או תנועות מכירות / הזמנות / הצעות מחיר של הלקוח במבנה של כרטיס. המערכת מאפשרת הדפסת תנועות פתוחות בלבד (רשימת החובות שטרם נפרעו ואף חובות שנפרעו בחלקם). רשימת השדות בכרטסת היא דינמית והמשתמש יכול להוסיף או לגרוע שדות לבחירתו.

מערכת CRM אחת לניהול קשרי לקוחות

יתרון נוסף של מערכת CRM בחשבשבת הוא היותה חלק בלתי נפרד ממערכת ה-ERP. זה בא לידי ביטוי בקישור למערכת השיווק והפיננסים. הפקת חשבונית במערכת חשבשבת יוצרת תנועה במערכת השיווק ותנועת יציאה מהמלאי (מכירה). בנוסף יוצרת החשבונית תנועת חיוב לקוח במערכת הנה"ח. לקישורים ניתן לגשת בקלות במערכת CRM ע"י הקשה על הקליק הימני מהשורה הרלוונטית בכרטסת. כלומר, לגבי כל שורה המוצגת בכרטסת ניתן לבחור:

  1. הצגת פירוט תנועת הנה"ח.
  2. הצגת המסמך המקורי (חשבונית, זיכוי, קבלה) שיצר תנועה זו.

 ייחודיות הקישור למערכת השיווק היא העובדה שחשבשבת מציגה את המסמך בפורמט המקורי שבו הודפס. בחשבוניות שהודפסו על סמך מסמך אחר (תעודת משלוח, הזמנה, חשבונית זיכוי ועוד) ניתן לגשת גם למסמך הבסיס.

סיכום יתרונות מערכת CRM לניהול קשרי לקוחות – בחשבשבת ERP

בתוכנת CRM של חשבשבת ניתן לצפות בכל המידע תוך כדי שיחה עם לקוח.

ניתן להפיק דוחות המשלבים נתונים ממערכת CRM, המערכת הפיננסית ומערכת השיווק והרכש.

הפריטים והמחירים בהצעת מחיר זהים לנתונים במשרד האחורי, שכן זו מערכת מידע אחת ואין צורך בהעברת ממשקים.

מערכת CRM של חשבשבת מעדכנת אוטומטית את הצעות המחיר ללא התערבות חיצונית.

תוכנת CRM מתקשרת עם תוכנת outlook ומאפשרת לכם להעביר תזכורות והודעות באמצעות מערכת זו.

 

לסיכום, מערכת קשרי לקוחות בחשבשבת מומלצת לשימוש כל פונקציה בעסק – החל מהמנכ"ל וכלה במרכזנית שתצפה בפרטים הרלבנטיים לה בלבד. יתכן שתצליחו סוף סוף לזכור את יום ההולדת של הלקוח שלכם ולשלוח לו ברכה במועד…

 

מערכת ERP לניהול שיווק, מכירות ומלאי

חשבשבת מערכת ERP נותנת פתרון כולל לאורך שרשרת האספקה ללקוח. תוכנה לניהול מלאי ורכש, משלבת הצעת המחיר וזמן האספקה, בדיקת רמות המלאי, המלצה להזמנות מספקים, רכישת המלאי או ייצורו ועד לאספקת המוצרים בפועל. נוסף לכך, לעסקים הפועלים בזירה הבינלאומית מציעה חשבשבת פתרונות ייעודיים לתהליכי ייבוא וייצוא. חשבשבת היא תוכנת ERP לניהול העסק המתקדמת בישראל.לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

תוכנת ERP לניהול פיננסי והנהלת חשבונות

חשבשבת מערכת ERP מציעה פתרון מלא לניהול פיננסי של הארגון עם עדכונים שוטפים באמצעות תוכנה לניהול פיננסי, בהתאם להוראות ולתקנות רשות המיסים.
תוכנת הנהלת חשבונות מאפשרת שליטה על התהליכים השונים בפעילות הפיננסית של העסק תוך כדי בקרה קפדנית. התוכנה פשוטה וקלה לתפעול וכל הממשק פועל בשפה העברית. מערכת לניהול העסק ומערכת ERP משפרת את פעילותו לאורך זמן.


לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

ניהול קשרי לקוחות - מערכת CRM

מעבר להיותה תוכנה להנהלת חשבונות, חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת CRM המנהלת את המידע לגבי הלקוח והתקשורת עמו בכל שלבי השיווק, המכירה והשירות, ומקושרת בזמן אמת למערך המכירות, המלאי, המערכת הפיננסית ומערך השירות בארגון. תוכנה לניהול קשרי לקוחות היא תוכנת CRM הנותנת בין היתר תמונה כוללת ועדכנית של לקוחות החברה ולקוחותיה הפוטנציאליים.
בנוסף, תוכנת CRM של חשבשבת מתקשרת עם תוכנת outlook ומאפשרת לכם להעביר תזכורות והודעות באמצעות מערכת זו.

לפרטים נוספים >


אופטימיזציה של רכש וניהול מלאי

בנוסף להנהלת חשבונות, חשבשבת מערכת ERP היא תוכנה לניהול רכש ומערכת לניהול מלאי המפעילה מודולים מתקדמים בחקר ביצועים לניהול רכש. תוכנה לניהול רכש ומלאי ממליצה אילו פריטים כדאי להזמין ומתי, כמה ומאיזה ספק, תוך כדי התחשבות בגורמים השונים כגון זמן אספקה, עלות אחסנה, מימון, עלות חוסר ועוד. כל זאת כדי להקטין למינימום את העלויות ולהגדיל למקסימום את רווחי החברה.


לצפייה בסרטון

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

מערכת ERP לניהול הייצור והתפעול

מעבר להיותה תוכנת הנהלת חשבונות, תוכנת CRM ומערכת לניהול רכש ומלאי, חשבשבת מאפשרת תכנון וניהול תהליכי ייצור, חלוקה למשימות ועדכון שוטף של כל שלב בתהליך הייצור, ואף החלתו לשלבים הבאים. מערכת ניהול ייצור מנהלת את הייצור בתוך הארגון או באמצעות ספקי משנה, מפיקה את הוראות העבודה בהתאם לתכנון שבוצע ואת דוחות הייצור בהתאם לביצוע בפועל. מערכת ניהול רצפת ייצור מתאימה לכל מגוון היצרנים – ייצור כימיקלים, מוצרי פלסטיק, תרופות, מזון, אלקטרוניקה, מכונות ועוד.

לפרטים נוספים >

מערכת תשלומים, אשראי ומס"ב

חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת הנהלת חשבונות וניהול פיננסי ובנוסף מערכת תשלומים המנהלת את כל שיטות התשלום המקובלות. בזכות הרישום המדויק של הפעולות החשבונאיות מכל המקורות, בדגש על רישום ייחודי לגבי עסקאות בכרטיסי אשראי, מקלה התוכנה על ביצוע התאמות הבנקים בזמן אמת. מערכת תשלומים מאפשרת לשלם לספקים באמצעות שקים שמודפסים באמצעות תוכנת חשבשבת או בהוראות העברה ישירה לבנק באמצעות מס"ב

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

H - BI - בינה עסקית
כלי המספק נתונים בזמן אמת על הפעילות העסקית ובנוסף מהווה כלי תומך החלטה.

H - WEB - חשבשבת בענן
גרסה אינטרנטית מלאה של חשבשבת מערכת ERP הניתנת להפעלה באמצעות הדפדפן והנייד.

H - MOBILE - חשבשבת בנייד
אפליקציית מובייל שמאפשרת לקבל נתונים ולהפיק דו"חות בטלפון הנייד.

לפרטים נוספים >

H - PROTECT / BDI
התרעות אונליין מפני התקשרות עם עסקים בסיכון בשיתוף BDI, ומעל לכל בדיקת מצבו הפיננסי של הלקוח​

H - BPM
סבב חתימות בפלטפורמה אינטרנטית בחיבור ישיר לחשבשבת חלונות. מערכת סבב החתימות החדשה H-BPM של חשבשבת מאפשרת ניהול רכש בראש שקט ומכל מקום. המערכת פועלת בסביבת WEB וניתן להיכנס מכל מכשיר ומכל מקום לאישורי הרכש השונים.

לפרטים נוספים >

מעוניינים להצטרף לאחד מהמודולים המתקדמים שלנו? לחצו כאן >

לקבלת עידכונים שוטפים על השירותים שלנו לחצו כאן >