חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ניהול מעבדות שירות – מערכת ERP

חשבשבת כוללת מערכת מיוחדת לניהול מעבדות שירות.

מערכת זו מיועדת לעסקים שמוכרים מוצרים, ולאחר מכן מתחזקים ומתקנים אותם. לדוגמה, עסק מוכר מקדחים חשמליים, והוא מטפל גם בתיקון תקלות במוצרים אלה.

בעת קבלת מוצר למעבדות שירות נפתח כרטיס עבודה, שבו רושמים את תיאור התקלה, ואת השירות שבוצע.

בדומה למוסכים כרטיס העבודה כולל שלושה חלקים:

 • חלפים – התוכנה מנהלת את המלאי של החלפים;
 • שעות עבודה – התוכנה מנהלת מעקב אחר עבודת הטכנאים;
 • עבודות חוץ – תיקונים שנעשו בחברה אחרת, כגון, צביעה.

מערכת מעבדות שירות כוללת את המאפיינים הבאים:

 •  בסיום התיקון התוכנה סוגרת את כרטיס העבודה ומפיקה חשבונית מס
 •  היסטוריה: המערכת שומרת היסטוריה מלאה של הטיפולים שנעשו במוצר.
 •  מעקב אחר הבעלים של המוצר: ניתן לקבל לתיקון לא רק מוצרים שהחברה מכרה, אלא גם מוצרים שנרכשו במקום אחר. כמו כן, ניתן לבצע "העברת בעלות", כאשר מוצר שהיה שייך ללקוח אחד נמכר ללקוח אחר.
 •  אחריות וחוזה שירות: ניתן לנהל תעודות אחריות וחוזי שירות. במסגרת זו ניתן לקבוע תוקף האחריות, מגבלת תקציב, מגבלת שעות, המקום שבו יינתן השירות (בית העסק / מעבדת שירות וכו'), ועוד. ניתן להגביל את האחריות לחלק מהמוצר (לדוגמה, אחריות למנוע אך לא למקדח). בעת כניסת הפריט לתיקון התכונה בודקת אוטומטית את חוזה השירות או תעודת האחריות וקובעת איזה תיקונים פטורים מתשלום.
 •  תיקון חוזר: ניתן לקבוע את תקופת הזמן בה חלה אחריות על תיקונים (כך שתיקון חוזר הוא ללא תשלום).
 •  שירות פנים-ארגוני: בעסקים בהם טכנאי השירות מבצעים תיקונים למחלקות אחרות (לדוגמה, טכנאים בחברות מחשבים), ניתן להפיק תעודות חיוב פנימיות כדי לערוך תמחיר מדויק של עלות התיקונים.
 •  לוח גאנט: ניתן לעקוב אחר עובדת הטכנאים בצורה גראפית באמצעות לוח גאנט.
 •  דוחות: ניתן להפיק את כל הדוחות הדרושים על מנת לעקוב אחר רווחיות התיקונים, ניהול המלאי, יעילות הטכנאים וכד'. כיוון שחשבשבת היא מערכת ERP מלאה, בכל עת ניתן להפיק דוחות המשלבים נתונים של מעבדת השירות עם נתונים של מודולים אחרים.
בניית אתרים מערכת CRM חשבשבת מערכת ERP ניהול מעבדות שירות

מערכת ERP לניהול שיווק, מכירות ומלאי

חשבשבת מערכת ERP נותנת פתרון כולל לאורך שרשרת האספקה ללקוח. תוכנה לניהול מלאי ורכש, משלבת הצעת המחיר וזמן האספקה, בדיקת רמות המלאי, המלצה להזמנות מספקים, רכישת המלאי או ייצורו ועד לאספקת המוצרים בפועל. נוסף לכך, לעסקים הפועלים בזירה הבינלאומית מציעה חשבשבת פתרונות ייעודיים לתהליכי ייבוא וייצוא. חשבשבת היא תוכנת ERP לניהול העסק המתקדמת בישראל.לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

תוכנת ERP לניהול פיננסי והנהלת חשבונות

חשבשבת מערכת ERP מציעה פתרון מלא לניהול פיננסי של הארגון עם עדכונים שוטפים באמצעות תוכנה לניהול פיננסי, בהתאם להוראות ולתקנות רשות המיסים.
תוכנת הנהלת חשבונות מאפשרת שליטה על התהליכים השונים בפעילות הפיננסית של העסק תוך כדי בקרה קפדנית. התוכנה פשוטה וקלה לתפעול וכל הממשק פועל בשפה העברית. מערכת לניהול העסק ומערכת ERP משפרת את פעילותו לאורך זמן.


לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

ניהול קשרי לקוחות - מערכת CRM

מעבר להיותה תוכנה להנהלת חשבונות, חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת CRM המנהלת את המידע לגבי הלקוח והתקשורת עמו בכל שלבי השיווק, המכירה והשירות, ומקושרת בזמן אמת למערך המכירות, המלאי, המערכת הפיננסית ומערך השירות בארגון. תוכנה לניהול קשרי לקוחות היא תוכנת CRM הנותנת בין היתר תמונה כוללת ועדכנית של לקוחות החברה ולקוחותיה הפוטנציאליים.
בנוסף, תוכנת CRM של חשבשבת מתקשרת עם תוכנת outlook ומאפשרת לכם להעביר תזכורות והודעות באמצעות מערכת זו.

לפרטים נוספים >


אופטימיזציה של רכש וניהול מלאי

בנוסף להנהלת חשבונות, חשבשבת מערכת ERP היא תוכנה לניהול רכש ומערכת לניהול מלאי המפעילה מודולים מתקדמים בחקר ביצועים לניהול רכש. תוכנה לניהול רכש ומלאי ממליצה אילו פריטים כדאי להזמין ומתי, כמה ומאיזה ספק, תוך כדי התחשבות בגורמים השונים כגון זמן אספקה, עלות אחסנה, מימון, עלות חוסר ועוד. כל זאת כדי להקטין למינימום את העלויות ולהגדיל למקסימום את רווחי החברה.


לצפייה בסרטון

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

מערכת ERP לניהול הייצור והתפעול

מעבר להיותה תוכנת הנהלת חשבונות, תוכנת CRM ומערכת לניהול רכש ומלאי, חשבשבת מאפשרת תכנון וניהול תהליכי ייצור, חלוקה למשימות ועדכון שוטף של כל שלב בתהליך הייצור, ואף החלתו לשלבים הבאים. מערכת ניהול ייצור מנהלת את הייצור בתוך הארגון או באמצעות ספקי משנה, מפיקה את הוראות העבודה בהתאם לתכנון שבוצע ואת דוחות הייצור בהתאם לביצוע בפועל. מערכת ניהול רצפת ייצור מתאימה לכל מגוון היצרנים – ייצור כימיקלים, מוצרי פלסטיק, תרופות, מזון, אלקטרוניקה, מכונות ועוד.

לפרטים נוספים >

מערכת תשלומים, אשראי ומס"ב

חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת הנהלת חשבונות וניהול פיננסי ובנוסף מערכת תשלומים המנהלת את כל שיטות התשלום המקובלות. בזכות הרישום המדויק של הפעולות החשבונאיות מכל המקורות, בדגש על רישום ייחודי לגבי עסקאות בכרטיסי אשראי, מקלה התוכנה על ביצוע התאמות הבנקים בזמן אמת. מערכת תשלומים מאפשרת לשלם לספקים באמצעות שקים שמודפסים באמצעות תוכנת חשבשבת או בהוראות העברה ישירה לבנק באמצעות מס"ב

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

H - BI - בינה עסקית
כלי המספק נתונים בזמן אמת על הפעילות העסקית ובנוסף מהווה כלי תומך החלטה.

H - WEB - חשבשבת בענן
גרסה אינטרנטית מלאה של חשבשבת מערכת ERP הניתנת להפעלה באמצעות הדפדפן והנייד.

H - MOBILE - חשבשבת בנייד
אפליקציית מובייל שמאפשרת לקבל נתונים ולהפיק דו"חות בטלפון הנייד.

לפרטים נוספים >

H - PROTECT / BDI
התרעות אונליין מפני התקשרות עם עסקים בסיכון בשיתוף BDI, ומעל לכל בדיקת מצבו הפיננסי של הלקוח​

H - BPM
סבב חתימות בפלטפורמה אינטרנטית בחיבור ישיר לחשבשבת חלונות. מערכת סבב החתימות החדשה H-BPM של חשבשבת מאפשרת ניהול רכש בראש שקט ומכל מקום. המערכת פועלת בסביבת WEB וניתן להיכנס מכל מכשיר ומכל מקום לאישורי הרכש השונים.

לפרטים נוספים >

מעוניינים להצטרף לאחד מהמודולים המתקדמים שלנו? לחצו כאן >

לקבלת עידכונים שוטפים על השירותים שלנו לחצו כאן >