חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ידע בינלאומי עשיר לשליטה בשרשרת האספקה

חברת פוקטלינק הינה חברת תוכנה המתמחה בפיתוח פתרונות לניהול שרשרת האספקה, מכירה עד הוכחת משלוח. לחברה ידע בינלאומי עשיר וניסיון רב שנים בניהול טכנולוגי מתקדם, עם 4 פתרונות מובילים לעסקים וארגונים בכל גודל, לשליטה על שרשרת האספקה בתחום המכירות וההפצה, ניהול אנשי מכירות שטח, נהגים, ולתכנון מערך ההפצה.

פוקטלינק נוסדה בשנת 2005 וכיום היא המובילה והצומחת ביותר בתחומה, עם מגוון פתרונות ייעודיים ולמעלה מ-600 לקוחות ברחבי העולם. מטה החברה ומרכז הפיתוח של פוקטלינק פועל בישראל, עם משרדים ופעילות עצמאית בארה״ב ובמרכז אמריקה. ברחבי העולם משווקים מוצריה באמצעות מספר חברות הפצה בינלאומיות ביניהן חברת NCR וחברת .WIZROM פוקטלינק מעסיקה עשרות עובדים ברחבי העולם ומייסדיה פעילים ומעורבים בפעילותה היומיומית. גישת החברה דוגלת ביצירת שותפות אמיתית עם לקוחותיה, במסע מרתק ומאתגר הנמשך שנים ארוכות.

פילוסופיית פיתוח המוצרים של חברת פוקטלינק מבוססת על ערכים של פשטות וחדשנות. מוצרי החברה ידועים כמתקדמים בתחומם, עם הצלחות מוכחות באירופה, צפון ומרכז אמריקה, אוסטרליה ועוד. לפוקטלינק 4 פתרונות מובילים, אך זהו רק היסוד הודות ליכולת החברה לשלב בין הפתרונות, כל פתרון מותאם לצרכי הלקוח ויעדיו. כל מוצרי החברה זוכים לשדרוגים ועדכוני שוטפים המעצימים את יכולת הפלטפורמה ללא הפסק. הכלים המתקדמים מעניקים למקבלי ההחלטות בארגון חיבור מלא ואמיתי לשטח – LIVE – ויוצרים מגוון יתרונות ותועלות, עם השגת יעדים גבוהה והחזר השקעה מהיר.

פוקט לינק Pocketlink שותפים בפתרונות חשבשבת ERP
terminal מסופונים מערכת CRM חשבשבת מערכת ERP
רוצים גם אתם להיות שותפים שלנו?