חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רוצים לעוף איתנו למעלה לחשבשבת בענן?

אנחנו גאים להיות בראש החץ בתוכנת ERP ב-WEB

פותחים את השנה עם התמונה המלאה

בימים אלה מוצעות בשוק מספר תוכנות עם ממשק Web, אך ברובן, המערכות עצמן (מאחורי הממשק) הן מערכות שרת-לקוח רגילות. כיצד תדעו? אם יש צורך להתקין תוכנה במחשב בו עובדים – הרי שהתוכנה אינה תוכנת Web

בניגוד לתוכנות אלו, חשבשבת בענן היא תוכנה אינטרנטית מלאה. כל פעולות התוכנה מבוצעות רק באינטרנט. ניתן להפעיל את התוכנה במחשב (עם דפדפן כרום), בטלפונים חכמים (סמארטפונים) ובמחשבי טאבלט (עם מערכת ההפעלה אנדרואיד ו – Apple iOS).

מקצת החידושים בגרסת הענן:

חשבשבת WEB תוכנת ERP חשבשבת בענן - cloud

לוח מחוונים

כל משתמש מעצב את לוח המחוונים שלו לפי צרכיו. בלוח המחוונים ניתן לראות דוחות שונים בצורה גראפית ובצורה מספרית עם אפשרות לצפייה בנתוני עומק (drill down). מנהלים יכולים לכלול בלוח המחוונים דוחות גראפיים המציגים תמונה כוללת של העסק ודוחות המציגים תובנות עסקיות. כמו כן ניתן לראות בלוח המחוונים את המסמכים האחרונים שהפקתם ואת הפעולות האחרונות שביצעתם.

H WEB חשבשבת בענן גרסה אינטרנטית MOBILE Cloud

התאמה לניידים

ניתן להפעיל את חשבשבת בענן בסמארטפונים ובטאבלטים. סוכני מכירות יכולים להפיק הזמנות, תעודות משלוח חשבוניות וקבלות, ומנהלים יכולים להפיק דוחות לפי בחירתם  – כל הנתונים מעודכנים מידית במסד הנתונים של התוכנה וכל הדוחות כוללים את הנתונים העכשוויים.

H WEB חשבשבת בענן גרסה אינטרנטית Cloud CRM

מערכת ה- CRM

שיפור משמעותי הוא בפונקציות המתקדמות של מערכת ה-CRM. המערכת בענן כוללת אפשרויות מקיפות לניהול קמפיינים, במיוחד ברשת האינטרנט.

H WEB חשבשבת בענן גרסה אינטרנטית בנק Cloud

התאמות בנק וניתוח כרטיסים
כאשר התוכנה מחפשת התאמות באופן אוטומטי אין צורך ל'תת לה רמזים' (לקבוע ציונים), אלא התוכנה מוצאת בעצמה את ההתאמות הטובות ביותר על סמך השכיחויות של הנתונים בשדות הרלוונטיים. כאשר מסמנים התאמות באופן ידני, ובוחרים בתנועה מסוימת (או בכמה תנועות), התוכנה מציעה את התנועות שיכולות להשלים את ההתאמה (כולל סגירה קומבינטורית של עד שלוש תנועות).

H WEB חשבשבת בענן גרסה אינטרנטית API Cloud

API
אפשר להמשיך ולהשתמש בממשקים שפועלים בחלונות. נוסף לכך ניתן לעדכן נתונים באמצעות מערכת 
API  חדשה, ובדרך זו ניתן, לדוגמה, להפיק חשבוניות בענן תוך כדי פעילות בתוכנה אחרת.

Wizcloud API Documentation

H WEB חשבשבת בענן גרסה אינטרנטית API Cloud

חיפוש חכם
אם לא זוכרים את מפתח הלקוח (או כרטיס חשבון אחר) או מפתח הפריט, ניתן לרשום את מה שזוכרים, והתוכנה מציעה באופן מיידי את הלקוחות או הפריטים המתאימים (Autocomplete) בדומה לחיפוש ב- Google.
כמו כן, ניתן לחפש בקלות במסכי העזרה. רושמים שאלה או מספר מילים, וחשבשבת מציגה מיד את הקטעים הרלוונטיים במסכי העזרה (גם אם מה שנכתב בשאילתת החיפוש אינו זהה לטקסט).

דברים שחשוב לדעת

  • הפונקציונאליות של חשבשבת בענן דומה מאוד לפונקציונאליות של חשבשבת ERP בחלונות – מסכי מסמכי המכירות והרכש ומסכי פקודות היומן מתפקדים באופן דומה. אולם הממשק הוא כאמור אינטרנטי וכולל את התכונות המתקדמות ביותר שניתן למצוא בממשקים אלה. ניתן להעביר את הנתונים מחשבשבת חלונות לחשבשבת בענן.
  • ניתן ורצוי לאפשר גישה ללקוחותיכם, לצפות בכרטסות שלהם, ולשלוח לכם הזמנות לאספקה.
  • הנתונים מאוחסנים בענן בחוות השרתים של אמזון, ואין צורך להשקיע באחזקת מחשב שרת בארגון
  • הלקוח פטור מביצוע גיבויים

מעוניינים במידע נוסף?

מידע נוסף על חשבשבת H-ERP

עזרה ללקוחות חשבשבת מערכת ERP תוכנת ERP תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

טופס עזרה ללקוחות

השארת פנייה לנציגי חשבשבת

שאלות ותשובות מערכת ERP תוכנת ERP תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים שונים

רשימת סניפים בישראל - תוכנת ERP תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

פריסה ארצית

רשימת סניפים, הטמעה ותמיכה בפריסה ארצית

תמיכה בבתי תוכנה - חשבשבת תוכנת ERP תמיכה טכנית הלפ דסק תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

תמיכה בבתי תוכנה

יצירת ממשקים מתוכנות חיצוניות לחשבשבת H-ERP

חשבשבת מערכת ERP מאמרים מקצועיים תוכנת ERP תוכנה לניהול עסק תוכנה לניהול העסק מערכת ניהול עסק מערכת לניהול העסק תוכנה לניהול רכש מערכת ניהול מלאי תוכנת CRM ניהול קשרי לקוחות

מאמרים מקצועיים

מגוון נושאים להעשרת הידע בעולם ה-ERP

מערכת ERP לניהול שיווק, מכירות ומלאי

חשבשבת מערכת ERP נותנת פתרון כולל לאורך שרשרת האספקה ללקוח. תוכנה לניהול מלאי ורכש, משלבת הצעת המחיר וזמן האספקה, בדיקת רמות המלאי, המלצה להזמנות מספקים, רכישת המלאי או ייצורו ועד לאספקת המוצרים בפועל. נוסף לכך, לעסקים הפועלים בזירה הבינלאומית מציעה חשבשבת פתרונות ייעודיים לתהליכי ייבוא וייצוא. חשבשבת היא תוכנת ERP לניהול העסק המתקדמת בישראל.לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

תוכנת ERP לניהול פיננסי והנהלת חשבונות

חשבשבת מערכת ERP מציעה פתרון מלא לניהול פיננסי של הארגון עם עדכונים שוטפים באמצעות תוכנה לניהול פיננסי, בהתאם להוראות ולתקנות רשות המיסים.
תוכנת הנהלת חשבונות מאפשרת שליטה על התהליכים השונים בפעילות הפיננסית של העסק תוך כדי בקרה קפדנית. התוכנה פשוטה וקלה לתפעול וכל הממשק פועל בשפה העברית. מערכת לניהול העסק ומערכת ERP משפרת את פעילותו לאורך זמן.


לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

ניהול קשרי לקוחות - מערכת CRM

מעבר להיותה תוכנה להנהלת חשבונות, חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת CRM המנהלת את המידע לגבי הלקוח והתקשורת עמו בכל שלבי השיווק, המכירה והשירות, ומקושרת בזמן אמת למערך המכירות, המלאי, המערכת הפיננסית ומערך השירות בארגון. תוכנה לניהול קשרי לקוחות היא תוכנת CRM הנותנת בין היתר תמונה כוללת ועדכנית של לקוחות החברה ולקוחותיה הפוטנציאליים.
בנוסף, תוכנת CRM של חשבשבת מתקשרת עם תוכנת outlook ומאפשרת לכם להעביר תזכורות והודעות באמצעות מערכת זו.

לפרטים נוספים >


אופטימיזציה של רכש וניהול מלאי

בנוסף להנהלת חשבונות, חשבשבת מערכת ERP היא תוכנה לניהול רכש ומערכת לניהול מלאי המפעילה מודולים מתקדמים בחקר ביצועים לניהול רכש. תוכנה לניהול רכש ומלאי ממליצה אילו פריטים כדאי להזמין ומתי, כמה ומאיזה ספק, תוך כדי התחשבות בגורמים השונים כגון זמן אספקה, עלות אחסנה, מימון, עלות חוסר ועוד. כל זאת כדי להקטין למינימום את העלויות ולהגדיל למקסימום את רווחי החברה.


לצפייה בסרטון

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

מערכת ERP לניהול הייצור והתפעול

מעבר להיותה תוכנת הנהלת חשבונות, תוכנת CRM ומערכת לניהול רכש ומלאי, חשבשבת מאפשרת תכנון וניהול תהליכי ייצור, חלוקה למשימות ועדכון שוטף של כל שלב בתהליך הייצור, ואף החלתו לשלבים הבאים. מערכת ניהול ייצור מנהלת את הייצור בתוך הארגון או באמצעות ספקי משנה, מפיקה את הוראות העבודה בהתאם לתכנון שבוצע ואת דוחות הייצור בהתאם לביצוע בפועל. מערכת ניהול רצפת ייצור מתאימה לכל מגוון היצרנים – ייצור כימיקלים, מוצרי פלסטיק, תרופות, מזון, אלקטרוניקה, מכונות ועוד.

לפרטים נוספים >

מערכת תשלומים, אשראי ומס"ב

חשבשבת תוכנת ERP היא מערכת הנהלת חשבונות וניהול פיננסי ובנוסף מערכת תשלומים המנהלת את כל שיטות התשלום המקובלות. בזכות הרישום המדויק של הפעולות החשבונאיות מכל המקורות, בדגש על רישום ייחודי לגבי עסקאות בכרטיסי אשראי, מקלה התוכנה על ביצוע התאמות הבנקים בזמן אמת. מערכת תשלומים מאפשרת לשלם לספקים באמצעות שקים שמודפסים באמצעות תוכנת חשבשבת או בהוראות העברה ישירה לבנק באמצעות מס"ב

לצפייה בסרטון

לפרטים נוספים >

H - BI - בינה עסקית
כלי המספק נתונים בזמן אמת על הפעילות העסקית ובנוסף מהווה כלי תומך החלטה.

H - WEB - חשבשבת בענן
גרסה אינטרנטית מלאה של חשבשבת מערכת ERP הניתנת להפעלה באמצעות הדפדפן והנייד.

H - MOBILE - חשבשבת בנייד
אפליקציית מובייל שמאפשרת לקבל נתונים ולהפיק דו"חות בטלפון הנייד.

לפרטים נוספים >

H - PROTECT / BDI
התרעות אונליין מפני התקשרות עם עסקים בסיכון בשיתוף BDI, ומעל לכל בדיקת מצבו הפיננסי של הלקוח​

H - BPM
סבב חתימות בפלטפורמה אינטרנטית בחיבור ישיר לחשבשבת חלונות. מערכת סבב החתימות החדשה H-BPM של חשבשבת מאפשרת ניהול רכש בראש שקט ומכל מקום. המערכת פועלת בסביבת WEB וניתן להיכנס מכל מכשיר ומכל מקום לאישורי הרכש השונים.

לפרטים נוספים >

מעוניינים להצטרף לאחד מהמודולים המתקדמים שלנו? לחצו כאן >

לקבלת עידכונים שוטפים על השירותים שלנו לחצו כאן >