חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכת ERP לקיבוצים ויישובים

מערכת ERP לקיבוצים ויישובים מבית חשבשבת מותקנת אצל יותר מ 100 קיבוצים ויישובים

המערכת נותנת, בין היתר, פתרון מקיף ומענה לנושאים:

מחיר - חשבשבת מערכת ERP תוכנה לניהול פיננסי מערכת לניהול עסק מערכת CRM תוכנת הנהלת חשבונות ניהול מלאי
תמחיר

תמחור ענפים, מחלקות ופרוייקטים

בילינג - חשבשבת מערכת ERP תוכנה לניהול פיננסי מערכת לניהול עסק מערכת CRM תוכנת הנהלת חשבונות ניהול מלאי
בילינג

מערכת חיוב חברים

דוחות - חשבשבת מערכת ERP תוכנה לניהול פיננסי מערכת לניהול עסק מערכת CRM תוכנת הנהלת חשבונות ניהול מלאי
אשף דוחו"ת

מחולל דוחות גמיש ורב תכליתי

מפת ישראל קיבוצים - חשבשבת מערכת ERP

הלקוחות שלנו: קיבוצים, ישובים, ארגונים ועסקים – צומחים יחד איתנו ומצליחים להתקדם ולגדול בעזרת השירותים והמוצרים שלנו. קבלו מספר דוגמאות:

ניהול פיננסי והנהלת חשבונות ERP

מערכת ERP לקיבוצים מציעה פתרון מלא לניהול פיננסי של הארגון עם עדכונים שוטפים באמצעות תוכנה לניהול פיננסי, בהתאם להוראות ולתקנות רשות המיסים.
המערכת מאפשרת שליטה על התהליכים השונים בפעילות הפיננסית של העסק תוך כדי בקרה קפדנית. התוכנה פשוטה וקלה לתפעול וכל הממשק פועל בשפה העברית. מערכת לניהול קיבוצים, יישובים ארגונים ועסקים ומערכת ERP שתשפר את פעילותו לאורך זמן.

לצפייה בסרטון

שיווק ומכירות

חשבשבת נותנת פתרון כולל לאורך שרשרת האספקה ללקוח. תוכנה לניהול מלאי משלב הצעת המחיר וזמן האספקה, בדיקת רמות המלאי, המלצה להזמנות מספקים, רכישת המלאי או ייצורו ועד לאספקת המוצרים בפועל. נוסף לכך, לעסקים הפועלים בזירה הבינלאומית מציעה חשבשבת פתרונות ייעודיים לתהליכי ייבוא וייצוא. חשבשבת היא מערכת לניהול קיבוצים, יישובים ארגונים ועסקים ומערכת ERP המתקדמת בישראל.


לצפייה בסרטון

אופטימיזציה של רכש וניהול מלאי

מערכת ERP לקיבוצים מפעילה מודולים מתקדמים בחקר ביצועים לניהול רכש. תוכנה לניהול מלאי ורכש ממליצה אילו פריטים כדאי להזמין ומתי, כמה ומאיזה ספק, תוך כדי התחשבות בגורמים השונים כגון זמן אספקה, עלות אחסנה, מימון, עלות חוסר ועוד. כל זאת כדי להקטין למינימום את העלויות ולהגדיל למקסימום את רווחי החברה.


לצפייה בסרטון

לצפייה בסרטון

ניהול קשרי לקוחות - מערכת CRM

חשבשבת מנהלת את המידע לגבי הלקוח והתקשורת עמו בכל שלבי השיווק, המכירה והשירות, ומקושרת בזמן אמת למערך המכירות, המלאי, המערכת הפיננסית ומערך השירות בארגון. תוכנה לניהול קשרי לקוחות היא מערכת CRM לקיבוצים, ישובים, ארגונים ועסקים, הנותנת בין היתר תמונה כוללת ועדכנית של לקוחות החברה ולקוחותיה הפוטנציאליים.

ניהול הייצור והתפעול

חשבשבת מאפשרת תכנון וניהול תהליכי ייצור, חלוקה למשימות ועדכון שוטף של כל שלב בתהליך הייצור, ואף החלתו לשלבים הבאים. המערכת מנהלת את הייצור בתוך הארגון או באמצעות ספקי משנה, מפיקה את הוראות העבודה בהתאם לתכנון שבוצע ואת דוחות הייצור בהתאם לביצוע בפועל. חשבשבת תוכנת הנהלת חשבונות ותוכנה לניהול רכש מתקדמת בישראל.​


תשלומים, אשראי ומס"ב

חשבשבת מנהלת את כל שיטות התשלום המקובלות בשוק. בזכות הרישום המדויק של הפעולות החשבונאיות מכל המקורות, בדגש על רישום ייחודי לגבי עסקאות בכרטיסי אשראי, מקלה התוכנה על ביצוע התאמות הבנקים בזמן אמת ובכל רגע נתון. כתוצאה מכך, הניהול הפיננסי נעשה קל ומהיר יותר. חשבשבת תוכנת הנהלת חשבונות המתקדמת בישראל.


לצפייה בסרטון

H | BI - בינה עסקית
כלי המספק נתונים בזמן אמת על הפעילות העסקית ובנוסף מהווה כלי תומך החלטה.

H | WEB - חשבשבת בענן
גרסה אינטרנטית מלאה של חשבשבת הניתנת להפעלה באמצעות דפדפן, נייד ואף טאבלט.

H | MOBILE - חשבשבת בנייד
אפליקציית מובייל שמאפשרת לקבל נתונים ולהפיק דו"חות בטלפון הנייד.
H | PROTECT / BDI
התרעות אונליין מפני התקשרות עם עסקים בסיכון בשיתוף BDI, ומעל לכל בדיקת מצבו הפיננסי של הלקוח​

H | BPM
סבב חתימות בפלטפורמה אינטרנטית בחיבור ישיר לחשבשבת חלונות. מערכת סבב החתימות החדשה H-BPM של חשבשבת מאפשרת ניהול רכש בראש שקט ומכל מקום. המערכת פועלת בסביבת WEB וניתן להיכנס מכל מכשיר ומכל מקום לאישורי הרכש השונים.